Translate set (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Filter
is: Sía

en: String
is: Strengur

en: Languages
is: Tungumál

en: Apply
is: Virkja

en: Context
is: Samhengi

en: Translate
is: Þýða

en: All text groups
is: Allir texta hópar

en: Text group
is: Texta hópur
