Translate set (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: String
lv: Virkne

en: Source
lv: Avots

en: Languages
lv: Valodas

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Context
lv: Konteksts

en: Translate
lv: Tulkot

en: All text groups
lv: Visas teksta grupas

en: Text group
lv: Teksta grupa

en: No strings available.
lv: Nav pieejama neviena simbolu virkne.
