Translate set (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Operations
mg: Hatao

en: Language
mg: Teny

en: Filter
mg: Sivana

en: Source
mg: Loharano
