Translate set (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Translate
mn: Орчуулах

en: All text groups
mn: Бүх текстийн бүлэг

en: Text group
mn: Текстийн бүлэг

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
