Translate set (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Filter
nn: Filtrer

en: String
nn: Streng

en: Languages
nn: Språk

en: Apply
nn: Bruk

en: Translate
nn: Omset

en: All text groups
nn: Alle tekstgrupper

en: Text group
nn: Tekstgruppe
