Translate set (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Settings
ps: امستنې

en: Filter
ps: چاڼ

en: Source
ps: سرچينه

en: Apply
ps: تطبيقول
