Translate set (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Filter
pt: Filtro

en: String
pt: Expressão

en: Source
pt: Fonte

en: Languages
pt: Idiomas

en: Apply
pt: Aplicar

en: Context
pt: Contexto

en: Translate
pt: Traduzir

en: No strings available.
pt: Não existem expressões disponíveis.
