Translate set (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај

en: String
sr: Стринг

en: Languages
sr: Језици

en: All text groups
sr: Све групе текстова

en: Text group
sr: Група текстова
