Translate set (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Filter
sv: Filtrera

en: String
sv: Sträng

en: Source
sv: Källa

en: Languages
sv: Språk

en: Apply
sv: Applicera

en: Contexts
sv: Sammanhang

en: Context
sv: Sammanhang

en: Translate
sv: Översätt

en: All text groups
sv: Alla textgrupper

en: Text group
sv: Textgrupp

en: No strings available.
sv: Inga strängar tillgängliga.

en: Multilingual - Internationalization
sv: Flerspråkig - Språkhantering
