Translate set (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Filter
tr: Süzgeç

en: String
tr: Dize

en: Source
tr: Kaynak

en: Languages
tr: Diller

en: Apply
tr: Uygula

en: Contexts
tr: Bağlamlar

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Translate
tr: Çevir

en: All text groups
tr: Tüm metin grupları

en: Text group
tr: Metin grubu

en: No strings available.
tr: Dizeler mevcut değil.
