Translate set (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Filter
uk: Фільтр

en: String
uk: Рядок

en: Source
uk: Джерело

en: Languages
uk: Мови

en: Apply
uk: Застосувати

en: Contexts
uk: Контексти

en: Context
uk: Контекст

en: Translate
uk: Перекласти

en: All text groups
uk: Всі текстові групи

en: Text group
uk: Текстова група

en: No strings available.
uk: Рядкі відсутні.

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація
