Translate set (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: String
ur: سطر

en: Languages
ur: زبانیں

en: All text groups
ur: تمام عبارتی مجموعے

en: Text group
ur: عبارتی مجموعہ
