Translate set (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Source
am: ምንጭ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Translate
am: ተርጉም

en: All text groups
am: ሁሉም የጽሁፍ ምድቦች

en: Text group
am: የጽሑፍ ቡድን
