Translate set (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: String
be: Радок

en: Source
be: Крыніца

en: Languages
be: Мовы

en: Apply
be: Ужыць

en: Context
be: Кантэкст

en: Translate
be: Перакласці

en: All text groups
be: Усе тэкставыя групы

en: Text group
be: Група тэкста

en: No strings available.
be: Няма даступных радкоў.

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя
