Translate set (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Filter
br: Sil

en: String
br: Chadenn arouezennoù
