Translate set (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Source
bs: Izvor

en: Languages
bs: Jezici
