Translate set (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Language
fa: زبان

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Filter
fa: فیلتر

en: String
fa: رشته

en: Source
fa: منبع

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: Context
fa: زمینه

en: Translate
fa: ترجمه

en: All text groups
fa: تمام گروه‌های متنی

en: Text group
fa: گروه متن

en: No strings available.
fa: هیچ رشته‌ای موجود نیست.

en: Multilingual - Internationalization
fa: چندزبانه - بین‌المللی‌سازی
