Translate set (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Filter
fi: Suodatus

en: String
fi: Merkkijono

en: Source
fi: Lähde

en: Languages
fi: Kielet

en: Apply
fi: Käytä

en: Contexts
fi: Kontekstit

en: Context
fi: Konteksti

en: Translate
fi: Käännä

en: All text groups
fi: Kaikki tekstiryhmät

en: Text group
fi: Tekstiryhmä

en: No strings available.
fi: Merkkijonoja ei saatavilla.

en: Multilingual - Internationalization
fi: Monikielinen - Kansainvälistäminen
