Translate set (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Translate
gu: ભાષાંતર
