Translate set (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Filter
he: סינון

en: String
he: מחרוזת

en: Source
he: מקור

en: Languages
he: שפות

en: Apply
he: החל

en: Context
he: הקשר

en: Translate
he: תרגום

en: All text groups
he: כל קבוצות הטקסט

en: Text group
he: קבוצת טקסט

en: No strings available.
he: אין מחרוזות זמינות.
