Translate set (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Language
hi: भाषा

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Filter
hi: फिल्टर

en: String
hi: स्ट्रिंग

en: Source
hi: स्रोत

en: Languages
hi: भाषायें

en: Apply
hi: लागू करें

en: Context
hi: संदर्भ

en: Translate
hi: अनुवाद

en: All text groups
hi: सभी पाठ समूह

en: Text group
hi: पाठ समूह
