Translate set (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Filter
jv: Saring

en: String
jv: Tembung

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Context
jv: Konték

en: Translate
jv: Terjemahna

en: All text groups
jv: Kabèh kelompok teks

en: Text group
jv: Kelompok téks

en: No strings available.
jv: Ora ānā tembung sing cumawis.
