Translate set (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Filter
oc: Filtrar

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Source
oc: Font

en: Languages
oc: Lengas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Contexts
oc: Contèxtes

en: Context
oc: Contèxte

en: Translate
oc: Traduire

en: All text groups
oc: Totes los gropes de tèxte

en: Text group
oc: Gropes de tèxte

en: No strings available.
oc: Cap de cadena pas disponibla.

en: Multilingual - Internationalization
oc: Multilingüisme - Internacionalizacion
