Translate set (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Filter
ro: Filtru

en: String
ro: Șir text

en: Source
ro: Sursă

en: Languages
ro: Limbi

en: Apply
ro: Aplică

en: Translate
ro: Traducere

en: All text groups
ro: Toate grupurile de text

en: Text group
ro: Grup text

en: No strings available.
ro: Nu sunt șiruri disponibile.
