Translate set (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Filter
ru: Фильтр

en: String
ru: Строка

en: Source
ru: Источник

en: Languages
ru: Языки

en: Apply
ru: Применить

en: Contexts
ru: Контексты

en: Context
ru: Контекст

en: Translate
ru: Переводы

en: All text groups
ru: Все текстовые группы

en: Text group
ru: Текстовая группа

en: No strings available.
ru: Нет доступных строк.

en: Multilingual - Internationalization
ru: Многоязычный - Интернационализация
