Translate set (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: String
ta: சொல்

en: Source
ta: மூலம்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Context
ta: சூழல்

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: All text groups
ta: எல்லா உரை குழுக்களும்

en: Text group
ta: உரை குழு

en: No strings available.
ta: எந்தச் சொற்களும் இல்லை.
