TranslateThis Button (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: cancel
el: ακύρωση

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Multilanguage
el: Πολυγλωσσικό

en: Language settings
el: Ρυθμίσεις γλώσσας
