TranslateThis Button (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Translate
eu: Itzuli

en: Multilanguage
eu: Hizkuntz aniztasuna

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak
