TranslateThis Button (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Translate
hr: Prevedi

en: Multilanguage
hr: Višejezičnost

en: Language settings
hr: Postavke jezika
