TranslateThis Button (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Unknown
ja: 不明

en: cancel
ja: キャンセル

en: Translate
ja: 翻訳

en: Multilanguage
ja: 多言語

en: Language settings
ja: 言語の設定

en: Translating page...
ja: 翻訳ページ...
