TranslateThis Button (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: cancel
lt: atšaukti

en: Translate
lt: Versti

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos
