TranslateThis Button (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: cancel
nl: annuleren

en: Translate
nl: Vertalen

en: Multilanguage
nl: Meertalig

en: Language settings
nl: Taalinstellingen
