TranslateThis Button (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Unknown
oc: Desconegut

en: cancel
oc: anullar

en: Translate
oc: Traduire

en: Language settings
oc: Paramètres lingüistics
