TranslateThis Button (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Display Settings
pt: Exibir Definições

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: cancel
pt: cancelar

en: Translate
pt: Traduzir

en: Multilanguage
pt: Vários idiomas

en: Language settings
pt: Definições de idioma

en: Language in dropdown
pt: Idioma em lista pendente

en: Available languages in dropdown
pt: Os idiomas disponíveis na lista pendente
