TranslateThis Button (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Unknown
cs: Neznámý

en: cancel
cs: zrušit

en: Translate
cs: Přeložit

en: Multilanguage
cs: Vícejazyčný

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka
