TranslateThis Button (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Unknown
et: Tundmatu

en: cancel
et: katkesta

en: Translate
et: Tõlge

en: Multilanguage
et: Mitmekeelsus

en: Language settings
et: Keelesätted
