TranslateThis Button (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: cancel
it: annulla

en: 1 second
it: 1 secondo

en: Translate
it: Traduci

en: Multilanguage
it: Multilingue

en: Language settings
it: Impostazioni lingua
