TranslateThis Button (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Unknown
sk: Neznámy

en: cancel
sk: zrušiť

en: 1 second
sk: 1 sekunda

en: Translate
sk: Preložiť

en: Multilanguage
sk: Viacjazyčnosť

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: From language
sk: Z jazyka
