TranslateThis Button (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Unknown
sv: Okänd

en: cancel
sv: avbryt

en: 1 second
sv: 1 sekund

en: Translate
sv: Översätt

en: Multilanguage
sv: Fler språk

en: Language settings
sv: Språkinställningar

en: Always visible
sv: Alltid synliga
