TranslateThis Button (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: cancel
bg: Отказване

en: Translate
bg: Преведи

en: Language settings
bg: Настройки на език
