TranslateThis Button (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Display Settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Unknown
de: Unbekannt

en: cancel
de: Abbrechen

en: 1 second
de: 1 Sekunde

en: 5 seconds
de: 5 Sekunden

en: 10 seconds
de: 10 Sekunden

en: Translate
de: Übersetzen

en: Multilanguage
de: Mehrsprachig

en: 2 seconds
de: 2 Sekunden

en: Language settings
de: Spracheinstellungen

en: From language
de: Von Sprache

en: Button width
de: Button-Breite

en: Always visible
de: Immer sichtbar
