TranslateThis Button (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: cancel
he: בטל

en: 1 second
he: שניה אחת

en: Translate
he: תרגום

en: Multilanguage
he: מרובה שפות

en: Language settings
he: הגדרות שפה
