TranslateThis Button (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: cancel
id: batal

en: 1 second
id: 1 detik

en: Translate
id: Terjemahkan

en: Language settings
id: Pengaturan bahasa

en: Translate into:
id: Terjemahkan ke:

en: 36 more languages »
id: 36 bahasa lainnya »

en: 36 more languages &raquo;
id: 36 bahasa lainnya &raquo;

en: Translating page...
id: Menerjemahkan halaman...
