TranslateThis Button (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: cancel
ru: отмена

en: 1 second
ru: 1 секунда

en: Translate
ru: Переводы

en: Multilanguage
ru: Многоязычный

en: Language settings
ru: Языковые настройки

en: Translation scope
ru: Область перевода

en: Use cookie
ru: Использовать куки

en: From language
ru: Для языка

en: Translate into:
ru: Перевести в:

en: Translating page…
ru: Перевод страницы...
