TranslateThis Button (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: 1 second
ar: 1 ثانية

en: Translate
ar: ترجمة

en: Language settings
ar: إعدادات اللغات
