TranslateThis Button (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Multilanguage
bo: སྐད་མང་།

en: Language settings
bo: སྐད་རིགས་སྒྲིག་འགོད
