TranslateThis Button (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Unknown
ca: Desconegut

en: cancel
ca: Cancela

en: 1 second
ca: 1 segon

en: Translate
ca: Tradueix

en: Multilanguage
ca: Multilingüe

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques
