TranslateThis Button (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: cancel
tr: iptal

en: 1 second
tr: 1 saniye

en: Translate
tr: Çevir

en: Multilanguage
tr: Çokdil

en: Language settings
tr: Dil ayarları

en: Use cookie
tr: Çerez kullan

en: From language
tr: Bu dilden

en: Translating page…
tr: Sayfa çeviriliyor...

en: Undo »
tr: Geri al »

en: Configure the TranslateThis button.
tr: ÇevirBunu düğmesini ayarla.
