Translation Clone (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: All
et: Kõik

en: Clone
et: Klooni

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Date formats
et: Kuupäeva vormingud

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Source language
et: Algne keel

en: URL aliases
et: Viite aliased
