Translation Clone (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: All
hi: सभी

en: Visibility settings
hi: दृश्यता सेटिंग

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: URL aliases
hi: यू.आर‌.एल‌ उपनाम
